Tom ve Jerry, 13.7 Milyon Dolarlık ABD Açılışıyla Pandemik Standardı Geçti

Tom ve Jerry, salgın sırasında ikinci en iyi film açılışını, sinemalarda ve HBO Max’te gösterilmesinin ardından 13,7 milyon dolar getirerek kazandı.

Tom ve Jerry , 26 Şubat’ta sinemalarda ve HBO Max’de gösterime girmesinin ardından salgının en iyi ikinci film açılışını kazandı .

WarnerMedia filmi sadece tarafından getirilen $ 16.400.000 arkasında açılış açılış haftasonunda 2475 tiyatro genelinde $ 13.700.000 getirdi Wonder Woman 1984 e göre, ‘nin açılış haftasında son tarih . Uluslararası olarak, Tom ve Jerry 38,8 milyon dolar hasılat yaptı. Tom ve Jerry’nin açılış haftasonu Croods: New Age tarafından kazanılan 9,7 milyon doları da geçti .

Tom ve Jerry , kısmen ailelerin çok sayıda özel parti tiyatro oditoryumu kiralamaları sayesinde, yalnızca açılış gününde 4 milyon dolar kazandılar. Bu, özellikle 5.800 Birleşik Devletler ve Kanada tiyatrosunun yüzde 50’sinden azının devam eden COVID-19 salgını nedeniyle açık olduğu gerçeğine dayanılarak dikkate değerdir.

Warner Bros. Yurtiçi Dağıtım Sorumlusu Jeff Goldstein, “Bu, insanların görmek istedikleri bir şey olduğunda sinemaya geri dönmeye istekli olduklarının bir kanıtı” dedi.

Sosyal medya söz konusu olduğunda, Tom ve Jerry  YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter’da yaklaşık 42 milyon sosyal medyadan bahsetti. Sosyal trafiğinin çoğu, Twitter ve Instagram’da yaklaşık 20,3 milyon takipçisi olan filmin yıldızı Chloë Grace Moretz’e bağlanabilir. Kedi Tom ile röportaj yaptığı Instagram’da bir video yayınlayarak filmin hafta sonu gösterime girmesini destekledi.

Tom ve Jerry için resmi özet şu şekildedir:

Tarihin en sevilen rekabetlerinden biri, Jerry’nin ‘yüzyılın düğünü’ arifesinde New York’un en iyi oteline taşınmasıyla yeniden alevlenir ve olayın çaresiz planlayıcısını Tom’u ondan kurtulmak için tutmaya zorlar. Ardından gelen kedi ve fare savaşı kariyerini, düğünü ve muhtemelen otelin kendisini yok etmekle tehdit ediyor.

Ancak çok geçmeden, daha da büyük bir sorun ortaya çıkıyor: üçüne de karşı komplo kuran şeytani derecede hırslı bir personel. Klasik animasyon ve canlı aksiyonun göz kamaştırıcı bir karışımı olan Tom ve Jerry’nin yeni büyük ekran macerası, ikonik karakterler için yeni bir zemin yaratıyor ve onları düşünülemez olanı yapmaya zorluyor… günü kurtarmak için birlikte çalışıyorlar.

Tim Story’nin yönettiği ve yapımcılığını Chris DeFaria’nın üstlendiği Tom ve Jerry’nin başrollerinde Chloë Grace Moretz, Michael Peña, Colin Jost, Rob Delaney, Pallavi Sharda, Patsy Ferran, Bobby Cannavale, Lil Rel Howery ve Ken Jeong yer alıyor. Film sinemalarda (Sinemaların açık olduğu ülkelerde) ve HBO Max’te yayınlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: