Yaşayan Ölülerin Gecesi Animasyonlu Uyarlaması Geliyor

George A. Romero‘nun klasik zombi filmi Night Of The Living Dead ( Yaşayan Ölülerin Gecesi ) , başrollerini Dulé Hill ve Josh Duhamel’in paylaştığı bir animasyon uyarlaması alıyor.

George A. Romero’nun Yaşayan Ölüler Gecesi , bugün kullanımda kabul edilen zombi kanonunun çoğunu oluşturan 1968 korku filmi, Night Of The Animated Dead adlı bir animasyon uyarlaması alıyor .

 Yayınlanmasından bu yana elli üç yıl içinde, Night Of The Living Dead , korku türü söz konusu olduğunda, yaygın bir şekilde kültürel bir mihenk taşı olarak kabul edildi. 

Orijinal film Duane Jones ve Judith O’Dea’yı canlandırıyor ve kırsal bir çiftlik evinde sıkışıp kalan ve onları çevreleyen zombilerden sığınmak isteyen bir grup insanı takip ediyor. 

 Romero’nun son zombi filmi Twilight Of The Dead şu anda geliştiriliyor ve Romero’nun 2017’deki ölümünden önce yazdığı bir tedaviye dayanıyor .

Warner Bros tarafından Jason Axinn yönettiği ve serbest bir animasyon uzun metrajlı filmi olacak. Yıllar boyunca Night Of The Living Dead’in birçok yeniden yapımı oldu , ancak tamamen yeni bir ortama geçiş, klasik korku hikayesine kesinlikle benzersiz bir bakış açısı sunacak.

Night Of The Living Dead’in animasyon uyarlamasının orijinali kadar korkutucu olacağı kesin gibi gözüküyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: