Yeni Bir Ninja Kaplumbağalar Filmi Geliyor !

SNL emektarı Colin Jost, Teenage Mutant Ninja Turtles serisine bir sonraki filmini birlikte yazmak için Paramount tarafından seçildi.

Ninja Kaplumbağalar ilk çıkışlarını 1984’te Peter Laird’in aynı adlı çizgi roman serisinde yaptı ve o zamandan beri 1990 ile 2016 yılları arasında toplam altı uzun metrajlı filmde rol aldı. Seri ayrıca birkaç animasyon şovunun yanı sıra sayısız video oyunu ve ürün de üretti.

Son uzun metrajlı Ninja Kaplumbağalar filmi,  Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden, 2016’da vizyona girdi  ve kötü gişe hasılatı yaptı . Gölgelerin İçinden , her ikisi de Transformers yönetmeni Michael Bay tarafından üretildiği bilinen, Paramount’un franchise’ı 2014 canlı aksiyon yeniden başlatmasının devamıydı  .

Son tarih geçtiğimiz günlerde Ninja Kaplumbağalar’ın SNL kıdemli kadrosunda olan Colin Jost ve kardeşi Casey Jost tarafından ortaklaşa yazılan yeni bir film seti ile emeklilikten çıkacağını açıkladı. Michael Bay da yapımcı olarak geri dönecek. Konuyla ilgili ayrıntılar hala gizli – bu nedenle Jost’un filminin Gölgelerin İçinden ile doğrudan devamı mı yoksa tamamen ayrı bir yeniden başlatma mı olacağı belli değil  .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: