Yüzüklerin Efendisi Dizisi Geliyor İşte Tüm Merak Edilenler

Yüzüklerin Efendisi TV şovundan ne bekleyebiliriz?

Aragorn, Frodo veya diğer pek çok tanıdık yüz görmüyoruz. Dizi, Peter Jackson’ın beğenilen Orta Dünya filmlerinden binlerce yıl önce geçecek. Bununla birlikte, daha önce ekranda görülen bazı karakterlerin binlerce yıllık olduğuna dikkat etmeliyiz, bu yüzden ortaya çıktığını bildiğimiz birkaç kişi olabilir.

Yüzüklerin Efendisi Çıkış Tarihi

Yüzüklerin Efendisi dizisinin ilk sezon çekimlerine 2019 sonlarına doğru başlanmıştı. Fakat tüm dünyada hâlâ etkisini hissettiren koronavirüs salgını nedeniyle 2020 Mart ayında çekimler durduruldu. 

 Yeni Zelanda’nın virüsle başarılı bir şekilde başa çıkması nedeniyle Eylül ayında dizinin çekimlerine tekrar başlandı. Dizinin ilk sezon çıkış tarihi için ise 2021 yılının ortaları konuşuluyor. Amazon Stüdyoları başkanı Jennifer Salke de dizinin 2021 yılı bitmeden gala yapacağını umduğunu belirtiyor.

Yüzüklerin Efendisi dizisi kaç sezon olacak?

Deadline Hollywood tarafından yapılan habere göre bu dizinin yönetici yapımcıları J.D. Payne ve Patrick McKay, pandemi nedeniyle verilen zorunlu arada ikinci sezonun senaryosu üzerinde çalışmaları ilerlettiler. Biraz gecikmeli olsa da Yüzüklerin Efendisi dizisi, Amazon’un anlaştığı üzere 5 sezon olarak ekranlarımızda yer alacak gibi duruyor.

Yüzüklerin Efendisi Dizisindeki Oyuncular Kimler

 Roberto Aramayo (Nocturnal Animals), Owain Arthur (The Palace), Nazanin Boniadi (Hotel Mumbai), Tom Budge (The Proposition), Morfydd Clark (Crawl), Ismael Cruz Cordova (Ray Donovan), Joseph Mawle (Game of Thrones), Cynthia Addai-Robinson (Arrow), Maxim Baldry (Last Christmas), Ian Blackburn, Kip Chapman, Anthony Crum, Maxine Cunliffe (Power Rangers), Trystan Gravelle, Lenny Henry (Harry Potter), Thusitha Jayasundera, Fabian McCallum, Simon Merrells, Geoff Morrell, Peter Mullan (Ozark), Lloyd Owen (The Bodyguard), Augustus Prew (Prison Break), Peter Tait (Yüzüklerin Efendisi: Kral’ın Dönüşü), Alex Tarrant, Leon Wadham, Benjamin Walker (Jessica Jones), Sara Zwangobani.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: